Intel® NUC 8

Dzięki najnowszemu zespołowi Intel® NUC uzyskasz wysoką wydajność, której potrzebujesz, aby zanurzyć się w wirtualnej rzeczywistości. Intel® NUC 8 wyposażony jest w procesor Intel® Core ™ i7 8. generacji z odblokowanym mnożnikiem, oraz kartę graficzną Radeon ™ RX Vega M, dzięki czemu będziesz w stanie wyraźnie zobaczyć każdy pojedynczy ruch. Zestaw Intel® NUC8i7HVK zoptymalizowany jest pod kątem zapewnienia każdej częstotliwości niezbędnej do doświadczenia ekstremalnych wrażeń w wirtualnym świecie. Do zestawu można dołączyć maksymalnie 32 GB pamięci DDR4 RAM i dwa gniazda M.2 na dyski SSD, co pozwalana na lokalne przechowywanie danych i szybkie ładowanie map.

Śnij z otwartymi oczami dzięki najnowszemu zespołowi Intel® NUC zoptymalizowanemu pod kątem VR z grafiką Radeon™, stworzonemu do gier AAA. Dzięki odblokowanemu procesorowi Intel® Core™ i7 ósmej generacji i7 oraz grafice Radeon™ RX Vega M z 4 GB dedykowanej pamięci o dużej przepustowości, zestaw Intel® NUC8i7HVK zapewnia wysokiej jakości grafikę wymaganą do zagłębiania się w wirtualną rzeczywistość. Wbudowana grafika Intel® wspomaga przesyłanie strumieniowe wideo podczas gry na żywo, podczas gdy oddzielna grafika obsługuje Twoje gry o wysokiej wydajności.

Dzięki zmodernizowanemu rozwiązaniu termicznemu i obudowie, Intel® NUC8i7HVK został zaprojektowany i zoptymalizowany tak, aby stał się najmniejszym pakietem VR dostępnym na rynku. Przy zaledwie 1,2 litra, zestaw Intel NUC zawiera wszystkie parametry komputera stacjonarnego w urządzeniu, które może zmieścić się w dłoni i zużywa mniej energii niż przeciętny komputer stacjonarny do gier.

3 thoughts on “Intel® NUC 8”

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *