Partnerzy

Firma Intel znana jest powszechnie jako największy producent procesorów i dostawca układów graficznych na świecie. Zakres działań firmy wykracza jednak daleko poza te czynności. Jako przodownik w dziedzinie innowacji, firma Intel podejmuje działania w celu zmaksymalizowania użyteczności chmury, pamięci, wszechobecnego Internetu oraz rozwiązań programowalnych, tak, aby jak najlepiej wykorzystać ich potencjał. Tym samym, firma przyczynia się do rewolucji wielu branż, a także rozwiązywania globalnych problemów. 

Lenovo jest niekwestionowanym liderem w dziedzinie technologicznych innowacji zarówno dla użytkowników indywidualnych i biznesowych, jak i dla dużych przedsiębiorstw. Oferta firmy obejmuje komputery osobiste, stacje robocze, serwery, pamięć masową, a także produkty mobilne. Lenovo koncentruje się na tworzeniu technologii inteligentnych o intuicyjnych w obsłudze funkcjach, które dostarczą użytkownikom nowych wrażeń. 

Firma ASUS jest producentem najlepiej sprzedających się i najczęściej nagradzanych płyt głównych oraz jedną z trzech firm będących w światowej czołówce pod względem liczby sprzedanych notebooków. ASUS projektuje i wytwarza produkty, które idealnie zaspokajają potrzeby dzisiejszego domu i biura. Corocznie firma honorowana jest niezliczoną ilością nagród, i to właśnie jej przypisywane jest zrewolucjonizowanie przemysłu komputerowego dzięki komputerom Eee PC. 

Jako pionierzy nowoczesnych technologii druku, firma OKI posiada w swoim portfolio wiele nagradzanych produktów i rozwiązań, które zapewniają firmom możliwość uzyskania wyraźnego wydruku wysokiej jakości za rozsądną cenę. Fundamentalną zasadą grupy OKI jest dostarczanie produktów i rozwiązań zorientowanych na klientów biznesowych poprzez doradcze i innowacyjne podejście do usługi, projektu, produkcji i wdrożenia.

Celem firmy MSI, jako światowego lidera w dziedzinie projektowania sprzętu komputerowego dla graczy jest to, aby marka ta stała się najbardziej godnym zaufania partnerem w świecie gamingu i e-Sportu. MSI prowadzi ścisłą współpracę z najlepszymi graczami na świecie, eliminując w ten sposób żmudną metodę prób i błędów w dochodzeniu do funkcji, które rzeczywiście potrzebne są graczom oraz zwiększając przy tym wydajność do stopnia przekraczającego możliwości sprzętu.

NEC to firma wiodąca na rynku rozwiązań do wyświetlania obrazu. Szerokie portfolio produktów firmy obejmuje wszelkie dziedziny i rynki związane z obrazowaniem. Rozwiązania NEC służą zwiększeniu efektywności i produktywności. Obecnie żaden inny dostawca nie oferuje tak kompleksowego portfolio, jak NEC Display Solutions.