Dostępne formy płatności

Przelew błyskawiczny

Przelew błyskawiczny – za pośrednictwem bramki on-line szybko i bezpiecznie opłacisz swoje zamówienie. Po wybraniu tej opcji przekierujemy Cię na stronę serwisu t-pay. Zostaniesz poproszona/y o wybór swojego banku oraz zalogowanie się do elektronicznego panelu obsługi konta, gdzie zatwierdzisz płatność. Dzięki t-pay Twoja wpłata dotrze do nas niemal natychmiast, co pozwoli na jak najszybszą realizację zamówienia.

Logo Tpay

Karty płatnicze i kredytowe / BLIK

Serwis t-pay obsługuje również karty płatnicze i kredytowe oraz funkcję BLIK. Wystarczy, że po przejściu na stronę bramki zaznaczysz wybraną opcję i uzupełnisz dane karty lub podasz i zatwierdzisz kod BLIK. Twoja płatność zostanie przetworzona w zaledwie kilka minut!

Logo Tpay

Przelew tradycyjny

Swoje zamówienie możesz opłacić także przelewem tradycyjnym. Dane do wpłaty prześlemy Ci mailem w momencie złożenia zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Weryfikacja płatności może nam zająć do 24 godzin.

Płatność przy odbiorze

Zamówienie możesz opłacić również bezpośrednio przy odbiorze paczki. W przypadku wyboru formy pobraniowej obowiązują jednak pewne limity:

  • w paczkomacie odbierzesz zamówienie o maksymalnej wartości wynoszącej 5 000 zł. Opłatę możesz uiścić kartą płatniczą lub BLIKiem,
  • maksymalna wysokość kwoty pobrania wynosi odpowiednio:
    • 5 000 zł dla zamówień realizowanych inPost,
    • równowartość 3 000 EUR dla zamówień realizowanych DPD,
    • równowartość 5 000 USD dla zamówień realizowanych UPS,
  • kurierowi UPS możesz zapłacić tylko gotówką.